Hakan: Muhafız Başrollerinden Hazar Ergüçlü BBC Dizisinde Rol Alacak

Hakan: Muhafız Başrollerinden Hazar Ergüçlü BBC Dizisinde Rol Alacak

Başrolünde yer aldığı Hakan: Muhafız (The Protector) dizisiyle gündemde olan Hazar Ergüçlü BBC dizisinde yer alacak.

Netflix ekranlarında yayına giren ve gündemden inmeyen diziden haberler gelmeye devam ediyor. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından anlatılıyor. İlk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenir. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelemez. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmeye çalışır. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmeye çalıştığı bir mücadeleyi izliyoruz. Dizinin ikinci sezonu 2019 yılının yaz ayları veya sonbahar ayları civarında başlayacak.

Hakan: Muhafız Başrollerinden Hazar Ergüçlü Kimdir?

Hazar Ergüçlü Kimdir?

Kıbrıs’ta 1 Ocak 1992 tarihinde doğan oyuncu, tiyatro eğitimlerinin ardından Lefkoşa’da atıldığı kariyerine Gölgeler ve Suretler filmiyle profesyonelliğe geçti. Bununla beraber dizi ve filmlerde sıkça yer almaya başladı. Hakan: Muhafız dizisinde ise Muhafız Zeynep karakterini canlandırıyor.

Dizinin başrollerinde yer alan Hazar Ergüçlü BBC dizisi The Mallorca Files’ta konuk oyuncu olarak oynayacak. Ergüçlü’nün rol aldığı bölümler ise Ocak ayında gösterime girecek. Bunun dışında ise HBO kanalından gelen bir başka teklifi de bir projesiyle çakışıyor diyerek reddettiği belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.