Hakan: Muhafız 3. sezon ne zaman başlıyor? Muhafız oyuncuları ve tarihi!

Hakan: Muhafız 3. sezon ne zaman başlıyor? Muhafız oyuncuları ve tarihi!

Hakan: Muhafız 3. sezon yayın tarihi, oyuncular ve detayları belli oluyor.

Dizinin merakla beklenen ve 26 Nisan’da yayınlanan 2. sezonu sonrasında yeni sezonları bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda dizininin 3. ve 4. sezon ise Netflix tarafından onaylanmıştı. Fakat dizinin 2. sezonu için söylenen olumsuz yorumlar sonrası 3. sezonun ne olacağı ise biraz belirsiz. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından yazılıyor.

hakan muhafız 2 sezon konusu fragman oyuncuları

İlk sezonuyla beraber 10 milyon izleyiciye ulaşan yapımda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenir. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelemez. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi reddediyor. Ancak Hakan, son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmeye çalışmasını görmüştük. İkinci sezonda hikayenin akışı ise biraz sekteye uğramış gibi görünüyor. Birçok izleyici dizinin bu sezonu için olumsuz tepkiler yağdırırken yeni sezonların ne olacağını ilerleyen süreçte göreceğiz.

Hakan Muhafız dizisi oyuncuları

Dizinin ikinci sezonunda Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimler yer aldı. İkinci sezonun yönetmenliklerini ise Umut Aral, Gönenç Uyanık ve Gökhan Tiryaki üstlendi. Yeni sezonda yeniden dirilen Ölümsüzler’e karşı zorlu bir mücadeleye girişen Hakan ve Sadık Olanlar olacak. Sadık Olanlar’ın Ölümsüzler’in şehri ve tüm insanlığı yok etme planlarına engel olmaya çalışmalarını izledik. Hakan: Muhafız (The Protector) 3. sezon ve 4. sezon 2019 sonlarında veya 2020’nin ilk aylarında yayınlanacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.