Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayında? Muhafız Yeni Sezon Tarihi!

Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayında? Muhafız Yeni Sezon Tarihi!

Son dönemde ilgi odağı olan Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor.

Hakan: Muhafız 2. Sezon (Yeni Sezon) Ne Zaman Yayında Olacak?

Netflix’in ilk Türkiye özel yapımı dizisinin ilk sezonunu bir çırpıda bitirenler yeni sezonu bekliyor. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından anlatılıyor. İlk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenmiş. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelememiş. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmeye çalışır. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmeye çalıştığı bir mücadeleyi izlemiştik. Dizinin 2. sezonu ise 2019 yılı içerisinde yaz ayları veya sonbahar aylarında yayınlanması konuşuluyor.

hakan muhafız the protector 2 sezon izle yayın tarihi konusu ayça ayşin çağatay ulusoy

Dizinin yapımcılığında Alex Sutherland ve Onur Güvenatam yer alırken yönetmenlik koltuğunda ise Can Evrenol, Gönenç Uyanık ve Umut Aral’ı görüyoruz.

Hakan: Muhafız Dizisi Fragmanı!

Diziden etkileyici olduğu düşünülen birkaç sahneye aşağıdaki YouTube bağlantısından ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=SZqD8PTDlPo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.