Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Tarihi? Muhafız Yeni Sezon!

Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Tarihi? Muhafız Yeni Sezonu!

25Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 2. sezon tarihi kesin olmayan bilgiler ile beraber belli oldu.

Hakan: Muhafız 2. Sezon yani Yeni Sezon Ne Zaman?

İlk sezonunu bir çırpıda bitirenler yeni sezonu merakla bekliyor. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından anlatılıyor. İlk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenir. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelemez. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmeye çalışır. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmeye çalıştığı bir mücadeleyi izliyoruz. Dizinin yeni sezonunun 2019’un yaz aylarında veya sonbaharda yayınlanması söylenenler arasında.

Hakan: Muhafız 2. Sezon yani Yeni Sezon Ne Zaman?

Hakan Muhafız Dizisi Oyuncuları ve Diğer Bilgiler

İlk sezonda Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Hazar Ergüçlü gibi isimlere Engin Öztürk ve Boran Kuzum katılacağı duyuruldu. Bunlar dışında sürpriz isimlerde görmemiz olası bir ihtimal. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Can Evrenol, Gönenç Uyanık ve Umut Aral oturuyor. Dizinin IMDb puanı 9.3’ten başlayıp şu sıralar 7.9’a kadar geriledi.

Hakan: Muhafız Dizisi Fragmanı!

Birde diziden birkaç sahneye aşağıdaki YouTube bağlantısından ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=SZqD8PTDlPo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.