Hakan: Muhafız 2. sezon ne zaman başlıyor? Muhafız oyuncuları kimler?

Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 2. sezonunun başlamasını kısa bir süre kaldı.

Dizinin 2. sezonu için geçtiğimiz ay Cüneyt Arkın’ı Zeynep’e tavsiyeler verirken izledik. Fakat Cüneyt Arkın yeni sezonda yer almayacağını da belirtelim. Dizinin ikinci sezonu için heyecanı bir bekleyişin sürdüğü şu günlerde 3. ve 4. sezon ise henüz aylar öncesinde onay aldı. Bu sezon sonu da 3. sezonun çıkacağını düşünüyoruz. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından yazılıyor.

hakan muhafız 2 sezon ne zaman netflix 1 bölüm izle fotoğraflar

İlk sezonda 10 milyon izleyiciye ulaşan dizide Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenir. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelemez. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi reddediyor. Ancak Hakan, son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmek için ilk mücadelesini vermesini izlemiştik.

hakan muhafız 2 sezon ne zaman netflix 1 bölüm izle

Başrollerde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur’un olduğu dizinin ikinci sezonunda Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimler bulunacak. İkinci sezonun yönetmenliklerini Umut Aral, Gönenç Uyanık ve Gökhan Tiryaki üstleniyor. Dizinin ikinci sezonu ise 8 bölüm sürecek. Yeni sezonda  yeniden dirilen Ölümsüzler’e karşı zorlu bir mücadeleye girişen Hakan ve Sadık Olanlar olacak. Sadık Olanlar’ın Ölümsüzler’in şehri ve tüm insanlığı yok etme planlarına engel olmaya çalışmalarını izleyeceğiz. Hakan: Muhafız (The Protector) 2. sezon 26 Nisan’da Netflix ekranlarında yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…