Hakan: Muhafız 2. Sezon Oyuncuları! Muhafız 2. Sezon Ne Zaman?

Hakan: Muhafız 2. Sezon Oyuncuları! Hakan Muhafız 2. sezon izle!

Netflix’in ilk Türkiye özel yapımı Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 2. sezon tarihinin yanında merakla beklenen oyuncuları da belli oldu.

Yeni sezonu beklenen dizinin ilk sezonu konuşulmaya devam ediyor. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından anlatılıyor. Dizide Hakan adlı karakterimizin sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenir. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelemez. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmeye çalışır. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmek için bir mücadelesini ilk sezonda izledik. Hikaye kaldığı yerden devam edecek ancak diziye Engin Öztürk ve Boran Kuzum gibi isimlerde yeni sezonda katılıyor. Bunun dışında Mergen rolündeki Saygın Soysal’ı da bu sezonda sıkça göreceğiz.

Hakan: Muhafız 2. Sezon Oyuncuları, Konusu, Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman

İkinci sezonunun yaz aylarında mı yoksa sonbaharda yayınlanacağı konuşulurken Ölümsüzler ve Muhafızlar arasındaki tansiyon artarak devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.