Hakan: Muhafız 2. Sezon İlk Fragmanı Yayınlandı! (Yakında Netflix'te)

Hakan: Muhafız 2. Sezon İlk Fragmanı Yayınlandı! (Yakında Netflix’te)

İlk sezonuyla beğeni toplayan Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 2. sezon ilk fragmanı paylaşıldı.

Dizinin yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan bu sürpriz tanıtım videosunda ilk sezondan bazı sahnelerin yanı sıra vapurda Cüneyt Arkın‘ı Zeynep’e yeni bir yol gösterirken görüyoruz. Dizinin 3. ve 4. sezonları da geçtiğimiz ay onay Netflix tarafından onaylanmıştı. Oyuncu kadrosu olarak 2. sezonda Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Hazar Ergüçlü gibi isimlere Engin Öztürk ve Boran Kuzum katılırken Cüneyt Arkın’ı sadece tanıtımda mı göreceğiz. Yoksa dizide de olacak mı henüz belli değil.

hakan muhafız cüneyt arkın 2 sezon fragman

N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanıyor. Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından kaleme alınıyor. Yayınlanan ilk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenir. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelemez. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalması ve mücadelesini izlemiştik.

hakan muhafız 2 sezon fragman basın lansmanı ne zaman

Dizinin ilk sezon finalinde Hakan’ı Leyla’yı ölümsüzlerin kanıyla uyandırmaya çalışırken görmüştük. Fragmanda ise Leyla’yı bir yere bağlı bir şekilde yeniden uyanışıyla görmüştük. Bunun dışında 1. sezondan görüntülerin kolaj şeklinde hazırlanan videoda yeni sezonun yakında başlayacağı müjdeleniyor. Hakan: Muhafız 2. sezonuyla yaz ayları öncesi Netflix‘te yayınlanacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.