Hakan: Muhafız 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı! (26 Nisan)

Hakan: Muhafız 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı! (26 Nisan)

Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 2. sezon resmi fragmanı yayınlandı.

Cüneyt Arkın tanıtımıyla ikinci sezon tanıtımı yapılan Netflix Türkiye’nin ilk dizisi yeni sezonuyla geri dönüyor. İlk sezonun ardından 3. ve 4. sezon onayı da alan dizinin 2. sezonu merakla bekleniyordu. Bu arada 3. ve 4. sezonun da 2020 tarihinde gösterileceğini belirtmeden geçmeyelim. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız hikayesi Binnur Karaevli tarafından diziye aktarılıyor. 10 bölüm olarak yayınlanan ilk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenmesiyle aniden değişiyor. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Ancak yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan ise şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. İlk başta hazırlıksız yakalandığı bu görevi reddetse bile Hakan, son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmek için ilk mücadelesini veriyordu.

Hakan: Muhafız: 2. Sezon Resmi Fragman Netflix Türkiye

Başrollerde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur’un olduğu dizinin ikinci sezonunda Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimler bulunacak. İkinci sezonun yönetmenliklerini Umut Aral, Gönenç Uyanık ve Gökhan Tiryaki üstleniyor. Dizinin ikinci sezonu 8 bölüm sürecek. Dizi yayınlanmasının ardından ilk ay 10 milyonu aşkın bir seyirciye ulaşmıştı.

Hakan: Muhafız: 2. Sezon Resmi Fragman İzle Netflix Türkiye, hakan muhafız 2 sezon izle

Dizinin ikinci sezonunda ise yeniden dirilen Ölümsüzler’e karşı zorlu bir mücadeleye girişen Hakan ve Sadık Olanlar, Ölümsüzler’in şehri ve tüm insanlığı yok etme planlarına engel olmaya çalışacaklar. Hakan: Muhafız (The Protector) 2. sezonu 26 Nisan’da Netflix ekranlarında gösterilecek.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.