Hakan: Muhafız 2. Sezon 26 Nisan Tarihinde Netflix'te! (Fragman)

Hakan: Muhafız 2. Sezon 26 Nisan Tarihinde Netflix’te! (Fragman)

Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 2. sezon tarihi, konusu ve diğer detayları açıklandı.

Son olarak paylaşılan 2. sezon geri dönüş tanıtımında Cüneyt Arkın‘ı Zeynep’e bazı tavsiyeler verirken görmüştük. İlk sezonun ardından 3. ve 4. sezon onayı da alan dizinin 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu. 3. ve 4. sezonun da 2020 tarihinde gösterileceğini belirtmeden geçmeyelim. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız hikayesi Binnur Karaevli tarafından aktarılıyor. 10 bölüm olarak yayınlanan ilk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenmesiyle aniden değişiyor. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Ancak yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan ise şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. İlk başta hazırlıksız yakalandığı bu görevi reddetse bile Hakan, son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmek için ilk mücadelesini veriyor.

hakan muhafız 2 sezon ne zaman tarihi 26 nisan netflix türkiye

Başrollerde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur’un olduğu dizinin ikinci sezonunda Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimler bulunacak. İkinci sezonun yönetmenliklerini Umut Aral, Gönenç Uyanık ve Gökhan Tiryaki üstleniyor. Dizinin ikinci sezonu 8 bölüm sürecek. Dizi yayınlanmasının ardından ilk ay 10 milyonu aşkın bir seyirci sayısına ulaşmıştı. Başta Türkiye olmak üzere Brezilya, Meksika gibi Latin Amerika ülkeleri ile Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde de çok sayıda izleyeni olduğu belirtiliyor.

hakan muhafız 2 sezon ne zaman tarihi 26 nisan netflix türkiye oyuncular

Hakan: Muhafız 2. sezonu ile 26 Nisan’da Netflix ekranlarında yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.