Hakan: Muhafız 2. Sezonuyla 2019'da Netflix Ekranlarında [Video]

Hakan: Muhafız 2. Sezonuyla 2019’da Netflix Ekranlarında [Video]

14 Aralık’ta Netflix’te başlayan Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 2. sezonu onaylandı.

Dizinin basın toplantısında 2. sezonunun onaylandığı ve yeni isimler eklendiği açıklandı. 2. sezonda Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Hazar Ergüçlü gibi isimlere Engin Öztürk ve Boran Kuzum katılıyor. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından işleniyor.

Hakan: Muhafız (The Protector) Netflix Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi,Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmek için mücadele verecek. Yönetmenliğinde Can Evrenol, Gönenç Uyanık ve Umut Aral’ın bulunduğu dizinin görüntü yönetmenliğini ise Gökhan Tiryaki üstleniyor. 2 gündür hem olumlu hem olumsuz tepkileri toplayan dizinin ilk sezonu tam da merak edilen bir kısımda yeni bir maceraya açıklık getirilerek bitirildi. Hakan: Muhafız 2. sezonuyla 2019’un yaz ayları sonrası kalan 10 bölümüyle gösterime girmesi bekleniyor.

Birde dizide çalan şarkılardan oluşan çalma listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.