Donald Glover ve Rihanna’lı Guava Island Filmi Ücretsiz Olarak Paylaşıldı!

Donald Glover ve Rihanna’lı Guava Island Filmi Ücretsiz Olarak Paylaşıldı!

Donald Glover ve Rihanna’nın başrolünde yer aldığı Guava Island filmi ücretsiz olarak paylaşıldı.

Geçen yıl Küba’da gerçekleşen filmi 13 Nisan’da piyasaya sürüldü. Community, The Martian ve Solo: A Star Wars Story ile Atlanta dizisinden tanıdığımız Donald Glover ile Rihanna‘yı filmin başrollerinde görüyoruz. Atlanta dizisiyle giderek yükselten sanatçı ayrıca Childish Gambino adıyla müzik piyasasına da el atmış ve This is America şarkısıyla son dönemde epey konuşulmuştu. Bu şarkının video klibindeki yönetmenliğini üstlenen Hiro Murai bu projeyi de yönetiyor. Filmin senaryosu da Stephen Glover yazarken hikaye ise şöyle: “Donald Glover’ı bir müzisyen Deni olarak gördüğümüz bir komedi-gerilim filmidir. İyi bir hayata adım atmaya çalışan bu müzisyen karşılaştığı kadın bir sanatçı Kofi ile müzik festivali düzenlemek üzere yola koyuluyorlar.”

hiro murai guava island rihanna donald glover filmi izle

Oyuncu kadrosunda başrollere Letitia Wright ve Nonso Anozie gibi isimler eşlik ediyor. Amazon Prime ise filmi şuradaki bağlantıdan 18 boyunca ücretsiz olarak yayına açtı. Guava Island filmi fragmanını ise aşağıdaki bağlantıdan seyredebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.