Gotham Serisi Gidiyor Yeni Batman Serisi Pennyworth Geliyor

Gotham Serisi Gidiyor Yeni Batman Serisi Pennyworth Geliyor

Evet başlığı doğru attık. Gotham serisi gidecek Batman serisi gelecek.

Önümüzdeki sene bitmesi beklenen Gotham ardına Batman serisiyle ilgili fikirler geliyor. Gotham’ın yaratıcısı Bruno Heller THR‘e “10 bölümlük Pennyworth(Batman’in Kahyası) ile ilgili DC çizgi roman dünyasından seri yapılacağını” aktarıyor. “Evet millet, tamamen Batman’ın uşağı hakkında bir TV şovu yapıyoruz çünkü süper kahraman doygunluğuna ulaştık. ” Hatta bununla ilgili ‘Teen Titans Go! To the Movies’ animasyonunda bir şaka bile var. Gotham ile bağlantılı olmayacak olan bu seride James Gordon ile başlayıp Batman serisi olarak devam edecek.  Jeremy Irons, Michael Gough, Michael Caine, Alan Napier ve William Austin gibi oyuncularla oynanan Alfred rolünü henüz kimin oynayacağı belli olmamış. Dizi Alfred’in ise İngiliz SAS (Özel Hava Kuvvetleri) komandosu olduğu zamanları anlatacağı söyleniyor.

Batman Serisi 1960

Bruno Heller’in senaryosunu kaleme alacağı yapımın Bob Kane ve Bill Finger tarafından yaratılan DC çizgi romanı Pennyworth’a bağlı olacağı söyleniyor. Epix’in ilgilendiği serinin henüz nerede olacağı belli değil.

https://www.youtube.com/watch?v=XkbErvgDY5w

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.