Tom Cruise'lu Görevimiz Tehlike 2021 ve 2022'de Yeni Filmlerle Dönüyor!

Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı Mission Impossible yani Görevimiz Tehlike filminin iki devam filmi geliyor. Hollywood’un ünlü aktörlerinden Tom Cruise’un emekli olmaya niyeti yok. Geçtiğimiz Temmuz ayında vizyona giren Görevimiz Tehlike Yansımalar filminden 791 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişlerdir.

TOM CRUİSE KİMDİR ?

Tom Cruise üç kere Akademi Ödülüne aday gösterilmiş, Altın Küre ödüllü oyuncu. Forbes dergisi tarafından 1 yılda 67 milyon dolar kazancıyla 2006’da dünyanın en güçlü ünlüsü seçilmiştir. Üç kez Akademi ödülüne aday gösterilmesine rağmen bu ödüllerden hiçbirini alamamıştır. Üç kez Altın Küre kazanmıştır.

İlk filmi 1996’da çekilen Görevimiz Tehlike filmi günümüze kadar 6 filmi çekilen aksiyon dolu serinin 2 devam filmi daha geliyor. Görevimiz Tehlike serisinin son filmi Mission: Impossible – Yansımalar’da Superman filminin baş rolü Henry Cavill  oynamıştır. Devam filminin yönetmen koltuğuna Christopher McQuarrie oturmuştur ve yapımcılığını Paramount Pictures üstlenmiştir.

CHRİSTOPHER MCQUARRİE KİMDİR ?

Mission İmpossible Fallout, Rogue Nation, Edge of Tomarrow filmlerinden tanıdığımız ünlü senarist ve yönetmen Christopher Mcquarrie En iyi Özgün Senaryo Oscar’ı alan ünlü yönetmen serinin devam filmlerinin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendi.

HAYRANLARI SEVİNDİREN HABER TOM CRUİSE’DAN GELDİ

Görevimiz Tehlike serisinin ünlü baş rol oyuncusu Tom Cruise Twitter’dan yaptığı açıklamayla serinin iki devam filminin daha çekileceğinin müjdesini verdi. Twitter’da devam filmlerinin 2021 yaz ayında ve 2022 yaz ayında vizyona gireceğinin haberini verdi.

Ünlü senarist ve yönetmen Christopher McQuarrie yine Twitter hesabıyla yaptığı açıklama ile aksiyon dolu serinin devam filminin çekileceğini onayladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…