Google Play Halk Oylaması Ödülleri 2018 Başladı
|

Google Play Halk Oylaması Ödülleri 2018 Başladı

‘2018’in En İyi Uygulaması’ için halk oylaması başladı. Google Play tarafından başlatılan ve geleneksel hale dönüşen oylama da bir çok uygulama yer alıyor.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda kıyasıya bir mücadelenin geçeceği şimdiden belli oldu. Teknoloji dünyası için çok önemli olan bu yarışmada kullanıcılar kendi verdikleri oylar ile 2 kategoride en iyi uygulamayı seçiyor. Bu kategorilerden birisi 2018’in En İyi Uygulaması diğeri ise 2018’in En İyi Oyunu için 20’şer aday yarışıyor. Bizde bir süredir Bundle uygulamasını severek kullandığımız için aramızdaki favori durumunda yer alıyor.

Google Play Halk Oylaması Ödülleri

Sizde 25 Kasım tarihine kadar sürecek bu halk oylaması işlemi için şuradaki bağlantıdan oy verebilirsiniz. Ayrıca halen daha Bundle kullanmıyorsanız bu bağlantıdan sizce bizimde Kültür-Sanat kategorisinde 16 bin takipçiyle sürekli büyümeye devam ettiğimiz ve 2. sırada olduğumuz uygulamaya göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.