Ghost’un Rahibe’si Tekrar Konuştu

Günümüzün en çok söz edilen gruplarından biri olan Ghost, sosyal medya hesaplarından bir video yayınladı ve grubun Rahibe’si tekrar konuştu: “Hazır mısınız?”

Grubun her yeni gelişmesini duyuran Rahibe, söz konusu videoda grubu dünya hakimiyeti yolundaki başarısızlıklarından dolayı azarlasa da gruba inançlı olduğunu belirtiyor.

ct-grammys-awards-preview-20160215

“Zayıflığınıza, korkaklığınıza, başarısızlıklarınıza rağmen size hala inanıyorum. Çünkü geleceği gördüm. 3 farklı geleceğe şahit oldum ve her seferinde nihai ihtişama yaklaştığımızı görüyorum.“ diyen Rahibe “yeni geliş” ile Papa IV’ü müjdeliyor ve gruba “Yeni geliş başlamak üzere, enstrümanlarınızı alacak mısınız?” ricasında bulunuyor. Konsepte göre her yeni stüdyo albümüyle birlikte yeni bir Papa Emeritus vücut bulmaktaydı.

The Summoning VII: Believe This başlığıyla sunulan söz konusu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

2016 turnesini bitiren Papa Emeritus III ve ekibi, Ağustos 2015’te üçüncü stüdyo albümü Meliora’yı ve Eylül 2016’da Popestar EP’sini piyasaya çıkartmıştı. Bu videoyla birlikte grubun bir sonraki sürprizi için bekleyiş başlamış oldu. Gelişmeler oldukça sizlere tekrar duyuracağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.