Ghostbusters: Afterlife fragmanı ve vizyon tarihi paylaşıldı! [Video]

Ghostbusters: Afterlife fragmanı ve vizyon tarihi yayınlandı. Ghostbusters’ın üçüncü filmi 10 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girecek.

Bundan tam 35 yıl önce 1984 yılında vizyona giren ve kült haline gelen Ghostbusters serisinin yeni filmi 2020 yılında sinemalardaki yerini alacak. 1984’te vizyona giren serinin ilk filminin gişe hasılatı sonrasında ikinci film 1989 yılında çekilmişti. Ivan Reitman’ın yönetmenliğinde çekilen bu filmlerin kısa sürede kült yapımlar arasına yerleşti. Şimdi yönetmenlik yapan oğlu Jason Reitman, serinin yeni filminin senaryosunu Gil Kenan ile beraber yazıyor. İlk filmlerde yer alan efsane kadroda bu filmde Dana Barrett’ı canlandıran Sigourney Weaver, Dr. Peter Venkman karakteriyle hafızalara kazınan Bill Murray ve Dr. Raymond Stantz’e hayat veren Dan Aykroyd, Ghostbusters 2020’de oynayacak.

Ghostbusters: Afterlife vizyon tarihi 10 Temmuz 2020 olarak belirlendi

Yaz aylarında vizyona girecek bu yapımın başrollerinde ise orijinal kadrodan isimlere Carrie Coon, Stranger Things dizisinden bildiğimiz Finn Wolfhard, Netflix’in ses getiren korku gerilim dizisi The Haunting of Hill House’da izlediğimiz Mckenna Grace ve Marvel Sinematik Evreni’nin Ant-Man’i olarak tanınan Paul Rudd eşlik ediyor.

Filmin resmi senaryosu ise şu şekilde: “Tek başına iki çocuğunun sorumluluğunu üstlenen yalnız bir anne ve çocukları, küçük bir kasabaya gelir. Burada orijinal Ghostbusters ekibiyle olan bağlarını ve büyükbabalarının bıraktığı mirası keşfetmeye başlayacaklardır.”

Ghostbusters: Afterlife filmi dünya ile aynı anda Türkiye’de de 10 Temmuz 2020’de vizyondaki yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…