Salon İKSV her yıl açıkladığı isimlerle yılın kültür-sanat açığının bir kısmını kapatıyor. Bu sefer de Gezgin Salon ile yola koyuluyoruz.

Salon artık kabına sığmayarak Beyoğlu’nun da dışına çıkma kararı alması en çok bizlere yarayacak gibi görünüyor. Beykoz Kundura’da düzenlenecek olan gezintinin ilk durağında birçok isim sahne alacak. Uzun zaman önce açıklanan isimlerden Olafur Arnalds ve Janus Rasmussen‘den oluşan Kiasmos‘un gecenin yıldızı olacağı belli. Yeni açıklanan isimler ise gecenin gizli yıldızları olmaya aday her biri kendi dalında kitlesini bulunduran isimler var. Almanya’nın bilindik prodüktörlerinden Hendrik Weber’in oluşturduğu house ve techno müziği sert tonlarıyla harmanlayan Pantha du Prince var. İspanya’nın elektronik müzisyenlerinden PionalMen With A Plan, Mindshifter, Büber‘i o saat 17’den itibaren sahnede göreceksiniz.

Dans etmemenin günah olacağı gecede 10 Eylül’de Beykoz Kundura’da gerçekleşecek. Şimdiden biletler için biraz elinizi çabuk tutun. Biterse üzülürsünüz bizden demesi. O zaman size iki adet güzel şarkı bırakalım da hazırlık olsun.

Bu da Pantha Du Prince’den :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…