Elektronik Müziğin Genç Yetenekleri Disclosure “Ultimatum”u Yayınladı

Elektronik müziğin genç isimlerinden Disclosure yeni parçaları “Ultimatum”u yayınladı.

Bu isimlerden Guy Lawrence 1991 doğumlu, Howard Lawrence ise 1994 yılında dünyaya geldi. İki kardeş aramıza İngiltere Reigate, Surrey’den katılıyor. İlk single’ları “Offline Dexterity / Street Light Chronicle”i 2010 yılında yayımladıktan sonra onlar için artık geride yapacakları yeni şarkılar, albümler ve projeler her şey bir adım önde olacaktı. Öyle de oldu ikili bundan sonra 2013’te yayınladıkları albümleri “Settle” ile İngiltere’de ilk sıraya kadar yükseldi. Bunun ardından ikinci albümleri “Caracal” için Lorde, Jesse Ware, Lion Babe, Sam Smith, Kwabsi, The Weeknd ve Miguel gibi isimlerle çalıştılar. 2016 yılında ise “Moog for Love” EP’sini paylaşan grup böylece kısa süreli suskunluğunu bozmuştu.

Ultimatum Album Cover

Üçüncü albümlerini 2017’de kaydetmeye başladılar. Yaşanan gecikme için “Üzgünüz, biraz zaman geçti, sizi çok özlüyoruz, bu yüzden sizinle çalıştığımız bir şey paylaşmak istedik. Şimdi güneş parlıyor ve ağaçlar yeşil.” dediler. Bu parça için Fatoumata Diawara ile çalışan ekip 9 parçalık şarkıyla arayı kapatmayı amaçlıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.