GeForce NOW Türkiye fiyat listesi açıklandı! İşte çok konuşulan paket fiyatları
|

GeForce NOW Türkiye fiyat listesi açıklandı! İşte çok konuşulan paket fiyatları

NVIDIA firmasının son ve en büyük teknolojik yeniliklerinden GeForce NOW ile GAME+ işbirliği ve Türkiye lokasyonlu sunucularıyla hizmet vermeye başladı. Bulut tabanlı oyun servisi GeForce Now’un Türkiye’deki fiyat listesi ve paketlerin detayları belli oldu. İşte GeForce Now Türkiye paketlerinin abonelik fiyatlarının detayları…

İlk olarak GeForce Now powered by GAME+ ile birlikte başlangıç aşamasında sadece sınırlı sayıda kullanıcı kabul edeceğinden dolayı GAME+’ın internet sitesinde ön kaydını yaptıran kullanıcılar sırasına göre platformu kullanabilecek. İlk süreçte sadece belirli sayıda kullanıcı için paket satın alma imkanı sunulacak bunu da “paket satın alabilir” statüsünde olan kullanıcılar e-posta ve SMS ile bilgilendirilerek görebilirler.

GeForce Now Türkiye Fiyat Seçenekleri

İlk olarak ‘Ücretsiz’ olan Basic adlı paketimiz, 1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet sunacak.

Bir diğer paket ise premium adıyla geçiyor ve aylık abonelik ücreti 74.9 TL olarak açıklanan bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynayabilecek.

En son paket ise açılışa özel tasarlanmış Lansman adlı paketimiz ise sınırlı süre boyunca kullanıcılara açılacak. Paketin aylık ücreti ise 49.9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149.7 TL olarak belirtilmiş. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynayabilecek.

Peki ilk olarak ne zaman açılacak?

Yapılan ilk resmi açıklamaya göre GeForce Now powered by GAME+ lansmanı 15 Mart 2021 tarihinde yapılacak. Bu tarih itibariyle birlikte üyelik paketleri belirlenen kullanıcılar için satın alabilecek ve tüm özelliklerine erişebilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.