Game Of Thrones’tan Jon Snow’lu Fragman

Sürekli olarak çeşitli kandırmaca bilgiler ve ufak tüyolarla doldurulduğumuz “Game of Thrones” dizisinin yeni bir fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan Jon Snow’lu 6.sezon afişi izleyenlerin tepkisini toplamayı başarmıştı. Zaten her türlü merak edilecekken böyle şeyler yapılması yapımlara bana göre iticilik katabiliyor. James Vincent McMorrow’un “Wicked Game” adlı şarkının performansını yaptığı yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=CuH3tJPiP-U

10 milyonun üzerinde izlenme oranlarıyla, dünya üzerinde gelmiş geçmiş en çok izlenen dizi Game Of Thrones, 15 Haziran 2015 tarihinde 5.Sezonu’nu sonlandırmıştı. 11 Nisan 2011 yılından bu yana gösterimde olan dizinin geçtiğimiz günlerde 6. sezonunun 24 Nisan 2016 tarihinde izleyicilerle buluşacağı açıklanmıştı. 10 bölümden oluşacak yeni sezonda Bran Stark karakterinin geri döneceği ve Max von Sydow’un canlandırdığı yenilenmiş Three-Eyed Raven’ın karşımıza çıktığı 6. Game Of Thrones sezonundan yayınlanan fragmanda, kafalarda birçok soru işaretinin oluşmasına devam ediyor. Bazı yazarlar öldü dese de bazıları ölmedi demesi bizim aklımıza şu videoyu getirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=kqx1sAZnP2o

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.