Fransa'nın Yükselen Sesi Jain Yeni Albüm Yayınladı: Souldier

Ününe ün katmaya devam eden Jain, ikinci albümü Souldier’ı cuma günü sevenleri ile buluşturdu.

2015 yılında yayınladığı Zanaka albümündeki Come ve Makeba şarkıları ile dünyaca üne kavuşan şarkıcıya 2 yıl aradan sonra yayınladığı bu albümde de Sony Music eşlik ediyor. Albüm 10 şarkıdan oluşuyor. Albümün yapımcılığını Fransız şarkıcı ve söz yazarı Yodelice üstlendi. Yodelice aynı zamanda Souldier’ın içerisindeki On My Way ve Feel It şarkılarının yazarlığında Jain’e destekte bulundu. Kalan şarkıların tamamının söz yazarlığını Jain üstlendi.

Albümde bulunan Inspecta şarkısında Müfettiş Gadged’in tema şarkısının kullanıldığı beat üzerinde, Abu Dhabi şarkısında ise arabik tonlar eşliğinde hip hop esintileri yer alıyor. Souldier’daki 3 şarkı, Star, Alright ve albümle aynı ismi taşıyan Souldier daha önceden tekli olarak dinleyicilere servis edilen şarkılar olarak göze çarpıyor.

Albüm ile ilgili açıklamalar yapan Jain; “Soulider, bana kesinlikle ilham veren farklı ülke ve kültürlerle iç içe olurken, yolda yazıldı. Mümkün olduğu kadar çabuk insanlara ulaşması için onu en kısa zamanda yayınlamak istedim. Ergenliğimi ve Zanaka’daki Kongolu nüfuzu vurguladıktan sonra bu sefer kendimle ilgili daha fazla şey göstermek istedim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…