Flight of the Conchords 1 Saatlik Özel Bölümle Geliyor

2007-2009 yılları arasında yayınlanan 2 sezon ve 22 bölümden oluşan bir dizi  Flight of the Conchords 1 saatlik özel bölümle geri dönüyor. 1998 yılında Yeni Zelanda’dan çıkan ikili müzikal kariyerlerine bu dizi ile devam etmişti.

Bret McKenzie ve Jemaine Clement’den oluşan grup BBC’de radyo programı ile başladıkları kariyerlerine müzik albümleri ve dizi ile sürmüştü. Bu seferde HBO ile açıklanan habere göre 1 saatlik özel bir bölümle geri dönüyorlar. Kısa süre önce Indiewire’a verdikleri bir röportajda Jemaine Clement bir film senaryosu yazdıklarını açıkladı ve şöyle “Evet film senaryosu yazmaya başladık ancak bu film çekilir mi bilmiyoruz. Farklı senaryolar için fikirlermizi yazdık yine de evet film bu şekilde ilerleyecek diyebileceğimiz bir noktada değiliz.” dedi. Bu durumdan 2011 yılında McKenzie “Bir film yapmaya çalışacağız ama bir hikayeye ihtiyacımız var.” diye bahsetmişti. Ancak görünen o ki bu özel bir bölüme dönüşmüş durumda.

 Flight of the Conchords TV Series

Jemaine Clement ve Bret McKenzie ikilisinin muzipliklerini tekrar göreceğimiz yapım bu sene içinde yayınlanması bekleniyor. Bu güzel haber üstüne ikiliden bir şeyler dinleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…