Fenerbahçe spor kulübü taraftarlarına koruyucu maske çıkarttı
Fenerbahçe Maske

Fenerbahçe Spor Kulübü, üzerinde kulüp logosu olan ve koronavirüs önlemi için ürettiği sağlık maskelerini “www.fenerium.com.tr” adlı internet sitesinden satışa çıkarttı.

Çıkarılan bu maske için yapılan açıklamada, “Farkındalık yaratma adına önemli bir adım atan kulübümüz, salgın karşısında alınan önlemlerin başında gelen ve kullanımı zorunlu hale getirilen koruyucu sağlık maskelerini logolu olarak üretip, bugün itibarıyla www.fenerium.com.tr adresinden satışa sundu. Sağlık protokolüne uygun bir şekilde; 6,5 cm x 9,5 cm ölçülerinde, yüzde 80 pamuktan üretilen ve dış yüzeyi antibakteriyel özelliği sayesinde 40 derecede 30 yıkamaya kadar 8 saat koruma sağlayan Fenerbahçe logolu koruyucu maskeler, korumalı filtre özelliğiyle dikkat çekiyor.” diyerek belirtildi.

https://twitter.com/Fenerbahce/status/1267004626773172224

Maskelerin 1 Haziran 2020 itibariyle Fenerium mağazalarındaki yerini alacağı belirtildi.

Fenerbahçe Logolu Maskenin Özellikleri:

Sağlık protokolüne uygun bir şekilde; 6,5cm x 9,5cm ölçülerinde, %80 pamuktan üretilen ve dış yüzeyi antibakteriyel özelliği sayesinde 40 derecede 30 yıkamaya kadar 8 saat koruma sağlayan Fenerbahçe logolu koruyucu maskelerin aynı zamanda korumalı filtre özelliği bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.