19 Nisan’da başlayacak olan Fargo’da Ewan McGregor, Carrie Coon, David Thewlis ve Mary Elizabeth Winstead gibi isimleri izleyeceğimiz yeni Fargo sezonundan videolar paylaşıldı.

3. sezonda Ewan McGregor’un yer alacağı ve abi-kardeş olarak iki rolü eş zamanlı olarak canlandıracağı haberi herkesi heyecanlandırmıştı. Sezonda ayrıca David Thewlis, Michael Stuhlbarg, Scoot McNairy, Shea Whigham, Karan Soni, Fred Melamed ve Thomas Mann gibi isimlerin de yer alacağı duyurusu artık Fargo severleri sabırsızlandırmaya başladı. Noah Hawley, yeni sezonda, dizinin hikâyesinin diğer sezonlardan farklı fakat aynı zamanda birbirleriyle bağlantılı olacağını belirtiyor.

 

Nasıl ve ne şekilde bağlantı kurulacağı, yeni sezonun ‘’2010’’ yılı içinde Minnesota’da geçecek olmasının bilinmesiyle birlikte kafamızda soru işaretleri de bizi takip etmiyor değil. İzleyip göreceğiz ama bu paylaşılan videolarda bizi heyecanlandırıyor. Buyurun.

https://www.youtube.com/watch?v=P2Pd2TbIeTA

https://www.youtube.com/watch?v=IZIrf43a2_w

 

2 comments
  1. En çok merak edilen de bağlantının nasıl olacağı şeklinde… hikayenin anlatımı yavaş olsada seyredeğer bir yapıt denilebilir.

    1. yavaş ve sakinliği bazen bizi günlük yoğunluktan uzaklaştırması yönünde güzel oluyor. Bu sezon katılan oyuncularla nasıl olacağını da merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…