Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Resmi Fragmanı Yayında

Harry Potter serisinin spin-off’larından olan yapımın ikincisi Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald resmi comic-con fragmanı yayınlandı.

Serinin ilk filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them ile iyi bir ivme kazanılmıştı. 2016’da vizyona giren bu yapım sonrası serinin toplamda 5 film olması bizleri sevindirdi. Serinin ikinci filminde ise ; karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander’ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanır. Ancak kaçmayı başaran büyücü, kendisi için gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlar. Asıl planı ise büyü dünyasından uzak olan canlıların hepsine hükmedecek olan safkan büyücüler yetiştirmektir. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen Albus Dumbledore’da eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım rica eder. Tehlikeyi farkedemeyen Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve bağlılığı test edilecektir.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Trailer

Yönetmenliğini yeniden David Yates‘in yapacağı filmin senaryosunu J.K. Rowling üstleniyor. Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Zoe Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo, Jude Law ve Johnny Depp gibi oyuncular bulunuyor. Film, 16 Kasım’da tüm dünyada vizyonda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…