Fallout 76 Live Action Fragmanında Beach Boys Sesleri
|

Fallout serisinin merakla beklenen yeni oyunu Fallout 76 Live Action fragmanı yayınlandı.

Bethesda tarafından dün gizemli bir şekilde yeni Fallout oyununu duyurdu. RPG türünde Interplay yapımcılığıyla 1997 yılında ortaya çıkan oyun Amerika’da 1950’lerdeki bir nükleer savaş sonrasını konu olarak almıştır. Oyuncu ise, bulunduğu sığınağın su üretici yongası bozulan ve yeni bir yonga aramak için yaşadığı vaulttan (sığınaktan) yer yüzüne çıkan bir karakteri yönlendirmektedir. Oyunun tasarımcılarından Todd Howard’ın bir Twitch canlı yayınıyla paylaştığı oyunumuzun adı Fallout 76 oldu. Kotaku‘ya konuşan kaynaklara göre oyunun yapısı, diğer hiçbir Fallout’a benzemeyecek. Oyun da tek oyunculu mod dışında hayatta kalma tarzları ile DayZ ve Rust gibi oyunları andırıyor. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan beta sürümdeki birçok hata oyuncuları çok sinirlendirse oyunu beklemek gerektiğini düşünüyoruz. Oyun 2102 tarihinde ıslah gününde geçecek.

The Latest Fallout 76 Trailer with Beach Boys Song

Fallout 76, 14 Kasım’da PS4, PC ve XBOX One platformlarında çıkacak oyuna şuradaki bağlantıdan 59 dolarlık fiyatıyla ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.