Explosions In The Sky’den Gökyüzüne Yeni Şarkı

Texaslı post-rock grubu yeni albümü için yola çıktı. 7. stüdyo albümleri “The Wildnerness” ise Temporary Residence Limited etiketi ile 1 Nisan’da paylaşacak ekip bir şarkı daha paylaştı. 2011 yılında “Take Care, Take Care, Take Care” albümüyle beğeni toplamaya devam eden grup bu albümde de St.Vincent, Spoon gibi bilinen müzisyenlerinde prodüktörlüğünü üstlenen John Congleton yapıyor. Paylaşılan ilk parça “Disintegration Anxiety”i aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.

 

 

İlk paylaşılan şarkı “Disintegration Anxiety“de duyduğumuz gibi uyandığınızda nerede olduğunuza, gece yatarken gökyüzüne bakma ihtiyacınıza, yalnızken duyularımızı sorgulatacak, aslında karanlığında neşeye dönüşebileceğini anlatabilen bir müzik bestelemeye devam ediyorlar. Albümü ise merakla bekliyoruz. Birde grup iki hafta önce albümün kapağının yapımıyla ilgili bir video yayınlamıştı. Kapağın yapımında ise Jacob van Loon‘u görüyoruz.

 

Albüm listesi ve kapak tasarımı da şöyle.

explosions use

01. Wilderness
02. The Ecstatics
03. Tangle Formations
04. Logic of a Dream
05. Disintegration Anxiety
06. Losing the Light
07. Infinite Orbit
08. Colors in Space
09. Landing Cliffs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.