Ethan Hawke ve Chris Pratt’lı The Kid Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Ethan Hawke ve Chris Pratt’lı The Kid Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Chris Pratt, Ethan Hawke, Dane DeHaan, Vincent D’Onofrio gibi isimlerin başrollerde yer aldığı The Kid filminden ilk fragman geldi.

Biyografik filmde kanun kaçağı ve katil Billy The Kid‘in hikayesi anlatılıyor. Full Metal Jacket ve The Cell gibi filmlerde yer almış Vincent D’Onofrio‘yu bu yapımda hem yönetmen hem de oyuncu olarak görüyoruz. Andrew Lanham‘in yazdığı western türündeki filmde, genç bir çocuk olan Rio (Jake Schur)’un Billy the Kid ve Şerif Garrett’la karşılaşması anlatılıyor.

the kid 2019 film fragman, konusu, oyuncular, vizyon tarihi, sinemalar, beyazperde

Hikayenin tamamı ise şöyle; Rio adındaki gencimiz kız kardeşini zorba amcalarından kurtarabilmek için Amerika’nın güneybatısına doğru umutsuz bir yolculuğa çıkmak zorundadır. Bu yolculuk sırasında Şerif Pat Garrett’ın (Ethan Hawke), meşhur suçlu Billy the Kid’i (Dane DeHaan) yakalama çalışmalarına tanık olur. Rio zamanla kendisini bu kedi fare oyununun içinde bulur ve bir seçim yapması gerekir, ya bir suçlu ya da bir kanun adamı olacaktır. Rio kendi başına seçeceği bu yol ile beraber ailesini de kurtarmak zorundadır. Ayrıca başrollere oyuncu kadrosunda bulunan Leila George, Adam Baldwin, Keith Jardine, Tait Fletcher ve Jenny Gabrielle gibi isimler yardımcı oluyor.

Vincent D’Onofrio’nun 2. filmi olan The Kid, Amerika’da 8 Mart’ta vizyondaki yerini alacak. Türkiye’deki vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.