Erkenci Kuş 39. bölüm full HD izle! Erkenci Kuş 40. bölüm fragmanı!

Erkenci Kuş 39. bölüm full HD izle! Erkenci Kuş 40. bölüm fragmanı!

Erkenci Kuş 40. bölüm 4 Mayıs cumartesi günü Star TV ekranlarında yayına devam edecek.

Erkenci Kuş 39. bölüm özeti

Erkenci Kuş 39. bölüm konusu: “Bu bölümde Can ve Sanem evlilik öncesi sıkıntılarını aşacaklar mı? sorusunun cevabı aranıyor.

Can ve Sanem, fotoğraf çekimi sırasında gerildiler. Evlilik için hazır olup olmadıklarını sorguluyor gibi görünseler de aslında geçmişten gelen ve üstünü örttükleri sorunları var. Bu defa çözebilecekler mi acaba? Emre ve Leyla’nın arap saçına dönen düğünü, en sonunda gerçekleşiyor. Hazırlıklar da, eğlence de tam gaz. Herkesin koşuşturduğu şey tek; Hûma ve Mevkibe yan yana gelmesin çünkü mutlaka bir sebep bulup kavga ediyorlar.

Yiğit, yurt dışı bağlantılarını kullanarak, Sanem’e yazacağı romanla ilgili bulunmaz bir fırsat sunuyor ama Sanem yazamıyor. Can, Sanem’e destek olmak isterken öngöremediği sıkıntılar arka arkaya patlak veriyor… Can ve Sanem bu sıkıntıları nasıl aşacaklar?”

Dizinin yeni bölümüyle hikaye kaldığı yerden devam ederek STAR TV ekranlarında olacak.

Erkenci Kuş 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı.

Erkenci Kuş Dizisi Oyuncuları

Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ceren Taşçı, Cihan Ercan

Aşağıdaki oynatma listesinden son bölümü sırasıyla izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.