The End of the F***ing World 2. sezon 5 Kasım'da Netflix ekranlarında!

Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

The End of the Fing World 2. sezon kesin tarihi belli oldu. The End of the Fing World’ün 2. sezonu 5 Kasım tarihinde yayınlanacak.

Netflix ekranlarında 2017 yılında Channel 4 kanalından global haklarını satın alınan dizinin yeni sezonu geliyor. Charles Forsman‘ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan serinin yaratıcılığını kara mizahın önde gelen isimlerinden Jonathan Entwistle geliyor. İlk sezonuyla belirli bir izleyici kitlesine ulaşan yapımda James ve Alyssa’nın adlı iki gencin başına gelenler anlatılıyor. Gençlerin bu aşk hikayesi sırasında yaşadıkları yolculukta başlarına gelen absürd olaylar betimleniyor. James’in Alyssa’yla onu öldürmek için sevgili olmasıyla başlayan olaylar ise ikisinin de başını türlü türlü belalara sokmasıyla eğlenceli bir duruma geliyor. Çıktıkları bu yolculukta karakterler, aile travmalarıyla başa çıkmaya çalışıyorlar.

The End of the F***ing World 2. sezonuyla 5 Kasım’da Netflix’te

Kasım ayında Netflix ekranlarında olacak dizinin başrollerinde ise Hanna, Far from the Madding Crowd ve The Lobster gibi yapımlarda yer alan Jessica Barden ile The Imitaiton Game ve Black Mirror’da yer alan Alex Lawther yer alıyor. Bu isimlere Naomi Ackie eşlik ederken yeni sezonda oyuncu kadrosuna Alan Partridge: Alpha Papa filmiyle bilinen Tim Key eklendi.

İlginizi Çekebilir: The End of the F***ing World’ün 2. sezonunda ilk fotoğraflar geldi!

Dizinin yeni sezonunda ikilinin yeni maceralarını göreceğiz. Bakalım bu yaşadıkları olaylar sonucu daha fazla neler olacak izleyeceğiz. The End of the F***ing World 2. sezon 5 Kasım tarihinde Netflix ekranlarından izlenebilecek. Dizinin jenerik müziğini aşağıdaki bağlantı aracılığıyla dinleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Golden Globes Adayları Belli OlduGolden Globe Awards 2017: List of nominations

Strong films such as ‘La La Land’ and ‘Moonlight’ and the nominations…

26. Akbank Caz Festivali Yaklaşıyor

Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of…