Elite 2. sezon ilk fragmanı yayınlandı! Elite yeni sezon tarihi belli oldu

Elite 2. sezon ilk fragmanı yayınlandı! Elite yeni sezon tarihi belli oldu

Elite 2. sezon ilk fragmanı paylaşıldı. Netflix‘in Elite dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu.

Netflix ekranlarında yayınlanan İspanyol dizilerinden Elite‘in ilk sezonu sonrası yeni sezon onayı kısa sürede verildi. İlk sezondaki başarılı oyunculuk ve senaryosuyla dikkat çeken yapım yeni sezonda birbirinden ilginç olaylara sahne olacak. Darío Madrona ve Carlos Montero’nun yaratıcılığını yaptığı dizinin ilk sezonunda Las Encinas, Elit’in çocuklarını okumak için gönderdiği ülkenin en seçkin okulundaki olaylar anlatılıyordu. Bu okula gönderilmeden önce 3 genç bölgelerinde yaşanan bir deprem sonrasında kendi okullarından buraya kabul alıyorlardı. Ancak burada varlıklı öğrenciler arasında uyumsuzluk sorunları yaşanırken yaşanan bir cinayet olayının perde arkasında yaşananlar betimleniyordu. İkinci sezonda da bu cinayetin hemen ardından gerçekleşenleri anlatılacak.

Elite 2. sezon ne zaman başlıyor?

Elite 2. sezon ne zaman başlıyor?

Dizinin ilk sezonu geçtiğimiz sene Ekim 2018 tarihinde yayınlanırken yeni sezonda birkaç hafta sonra gösterime girecek. Ayrıca La Casa De Papel dizisinden de oyuncular yer alan dizinin kadrosunda María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente’ye ek olarak Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico, Omar Ayuso ve şarkıcı Danna Paola’ya yeni isimler eşlik edecek. Zeta Audiovisual’in yapımcılığını yaptığı dizinin 2. sezonu 8 bölüm sürecek.

Elite 2. sezon 6 Eylül’de Netflix ekranlarında gösterime girecek.

https://www.youtube.com/watch?v=bQ3Jio1VYuk

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.