Elite 2. sezon ilk fragmanı yayınlandı! Elite yeni sezon tarihi belli oldu

Elite 2. sezon ilk fragmanı paylaşıldı. Netflix‘in Elite dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu.

Netflix ekranlarında yayınlanan İspanyol dizilerinden Elite‘in ilk sezonu sonrası yeni sezon onayı kısa sürede verildi. İlk sezondaki başarılı oyunculuk ve senaryosuyla dikkat çeken yapım yeni sezonda birbirinden ilginç olaylara sahne olacak. Darío Madrona ve Carlos Montero’nun yaratıcılığını yaptığı dizinin ilk sezonunda Las Encinas, Elit’in çocuklarını okumak için gönderdiği ülkenin en seçkin okulundaki olaylar anlatılıyordu. Bu okula gönderilmeden önce 3 genç bölgelerinde yaşanan bir deprem sonrasında kendi okullarından buraya kabul alıyorlardı. Ancak burada varlıklı öğrenciler arasında uyumsuzluk sorunları yaşanırken yaşanan bir cinayet olayının perde arkasında yaşananlar betimleniyordu. İkinci sezonda da bu cinayetin hemen ardından gerçekleşenleri anlatılacak.

Elite 2. sezon ne zaman başlıyor?

Elite 2. sezon ne zaman başlıyor?

Dizinin ilk sezonu geçtiğimiz sene Ekim 2018 tarihinde yayınlanırken yeni sezonda birkaç hafta sonra gösterime girecek. Ayrıca La Casa De Papel dizisinden de oyuncular yer alan dizinin kadrosunda María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente’ye ek olarak Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico, Omar Ayuso ve şarkıcı Danna Paola’ya yeni isimler eşlik edecek. Zeta Audiovisual’in yapımcılığını yaptığı dizinin 2. sezonu 8 bölüm sürecek.

Elite 2. sezon 6 Eylül’de Netflix ekranlarında gösterime girecek.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Björk 8 Yıl Sonra Yeniden Televizyonlarda

İzlanda’nın gururu Björk, 8 yıl sonra televizyon ekranlarına geri döndü. Sanatçı, geçtiğimiz…

(English) Haluk Bilginer’li Forget About Nick Fragmanı YayınlandıWatch New Margarethe von Trotta’s Movie ‘Forget About Nick’ Trailer

Haluk Bilginer’in başrolünde olduğu Forget About Nick / Eski Kocam(ız) paylaşıldı. Alman yapımı Margarethe von…