Doom 25. Yılına Özel Hazırladığı Videoyu Paylaştı - Doom Sigil Paketi
|

Doom 25. Yılına Özel Hazırladığı Videoyu Paylaştı – Doom Sigil Paketi

İkonikleşen oyun serilerinden Doom için hazırlanan 25. yıl özel videosu yayınlandı.

Doom, id Software tarafından tarafından geliştirilen ve 1993 yılında piyasaya çıkmış FPS türünde bir oyundur. John Carmack, Tom Hall, John Romero tarafından yaratılan seri 22. yüzyılın ortalarında, kötü işler sonucu Mars’ta yaşanan yaratıklı bir vahşete kadar uzanıyor. Burada kendine verilen görevleri yapmak ile yükümlü bir askerin yaşadığı maceralar konu ediniyor. FPS oyunlarının öncülerinden sayılan bu oyun yıllar içinde yeni versiyonları çıksa da hala daha ilk oyunun yeri herkeste ayrıdır. Oyun yayınlandığı tarihten bu yana 10 milyonun üzerinde bir satış miktarına ulaşmıştır. Bu süre içinde çok beğenilen oyun aradan geçen 25. yıla özel bir video ile beraber SlayersClub.com adlı bir fan forumunu duyurdular. Birde oyuna Sigil adıyla beraber eklenen bölümlere ve pakete şuradaki adresten ulaşabilirsiniz.

doom 25. yıl özel video yeni bölümler oyna indir slayersclub sigil pack

Ayrıca bu sene içinde duyurulan Doom Eternal oyunu PC, Xbox One, PS4 and Nintendo Switch platformları için yakın zamanda yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.