Diriliş Ertuğrul oyuncusu artık Payitaht Abdülhamid dizisinde oynayacak!

Diriliş Ertuğrul 130. bölüm çarşamba yani bu gece TRT 1 ekranlarında yeni bölümüyle yayına girecek. Diriliş dizisinde Tapınakçı Titus olarak tanıdımız oyuncu artık Payitaht Abdülhamid dizisinde oynayacak.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 129. bölüm özeti şu şekilde:

“Selcan’ın obasının Moğolların baskınına uğradığını ve beraberinde yaşananları anlatması, Ertuğrul ve Hayme’yi üzmüştü. Ama Ertuğrul’a Gündoğdu tarafından gönderilen mektupla, Ertuğrul onların güvende olduğunu öğrenmiş ve rahatlamıştı. Bu baskınları yapanın Albastı adında biri olduğu ve Albastı’nın da İlbilge’nin ağabeyi Beybolat olduğu anlaşılmıştı. Ancak bunu henüz kimse bilmiyordu. Ertuğrul, bunlar üzerine Aksakallılar ile görüşmüş ve Anadolu’da Moğollara karşı isyanı başlatmaya karar kılmıştı. Dragos ise tekrar güven kazanmak için İlbilgelere tuzak kurmuş ve bunun haberini de yine kendisi vermişti. Bu sayede Dragos, Zangoç kimliğiyle güven tazelemişti. Ertuğrul, Lais’in yaptıklarından sonra onun Dragos’un adamı olduğunu anlamış ve ona bunu itiraf ettirerek cezasını kesmişti.” Bir önceki bölümün özeti bu şekildeydi. Bakalım bu akşam neler olacak?

Serdar Deniz kimdir? Serdar Deniz kaç yaşında?

Serdar Deniz kimdir? Serdar Deniz kaç yaşında? Ve neden sadece TRT dizileri yayına devam ediyor?

Bakalım bu bölümde Ertuğrul İlbilge Hatunu kaçırıldığı yerden kurtarabilecek mi? TRT dizileri kaldığı yerden yeni bölümleriyle devam edecek. Dizide yer alan Serdar Deniz ise sürpriz bir kararla başka çok izlenen bir diziye geçiş yaptı. Dizide Belçikalı Edward Jorris karakterini canlandıracak. İki TRT dizisi de reyting yarışlarında önemli bir yer kaplıyor. Payitaht Abdülhamid dizisi de Cuma günleri yeni bölümleriyle devam edecek.

Diriliş Ertuğrul Dizisi Oyuncuları

Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Ayberk Pekcan, Kayra Şenocak, Arif Diren, Burçin Abdullah, Orçun İğnemli

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan 129. bölümün hepsini seyredebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 130 bölüm fragman!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.