2016’da vizyona giren ve birçok kişiyi kendine hayran bırakan Deadpool’un devam filmi Deadpool 2’den görseller ve gelişmeler paylaşıldı. Marvel dünyasının gözde isimlerinden olan yapımının 2018’de vizyona girmesine daha çok olmasına rağmen bu videoyla beraber birçok kişinin sabrını sınayacak gibi görünüyor.

İlk filmde doktorların teşhisleri sonunda kanser olduğu ortaya çıkan Wade Wilson’ın (Ryan Reynolds) bilinen tedavi yöntemleri dahilinde hayatta kalma ihtimali yoktur. Ancak Weapon X adlı bir program, onu eskisinden daha iyi hale getirme vaadinde bulunur. Wade’in üzerinde uygulanan prosedürler sonucunda yepyeni bir karakter ortaya çıkar. Alışıldık süper kahramanlara hiç benzemeyen, umursamaz, tuhaf bir espri anlayışı olan Deadpool, hayatını mahvolma noktasına getirenlerden intikam alma peşine düşmesi anlatılıyordu.

Henüz 2017’nin haziran aylarında çekimlerine başlanacak olan Deadpool 2 öncesi Ryan Reynolds’ın oynadığı ‘No Good Deed’ adlı kısa filmi birçok kişinin Deadpool 2’nin fragmanı olarak sunması onların reyting kaygısı ve internet sayfalarının daha çok görüntülenme derdinden başka bir şey değil. Ancak Sert Sesli‘de sunulmaya çalışan içerik sayısı çok veya olması değil içeriğin kendi dünyamıza olacağı katkısı olduğundan böyle durumlardan kaçınmaya çalışacağız. O zaman önceki filmden güzel sahneler ile biraz neşelenelim.

https://www.youtube.com/watch?v=tj4acHoPzbU

Yeni filmde ise Ryan Reynolds’un tekrar başrolü oynayacağı ancak Jon Hamm, Pierce Brosnan, Ruby Rose, Russell Crowe ve David Harbour gibi oyuncuların bulunacağı gibi dedikodular ise söyleniyor. David Leitch’in yöneteceği filmin 2018’in mart ayında vizyona girmesi bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…