Dark 3. sezon çekimleri başladı! Yeni sezon ne zaman başlıyor?

Dark 3. sezon çekimleri başladı! Yeni sezon ne zaman başlıyor?

Dark 3. sezon çekimleri şimdiden başladı. Netflix‘in Alman yapımı dizisinin yeni sezonu duyuruldu.

Platformun en çok kafa karıştıran dizilerinden olan yapımın 2. sezonu geçtiğimiz 21 Haziran’da başlamıştı. Başlamasının ardından geçen bu sürede ilgi odağı olan yapım için yeni sezon onayı verildi bile. Dizinin yönetmeni Baran bo Odar, Instagram hesabından üçüncü ve son sezonun çekimlerinin başladığını resmi olarak paylaştı. 2014 yapımı Who Am I filminde birlikte çalışan Baran bo Odar ve Jantje Friese‘nin yaratıcısı olduğu yapım büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Dizinin ilk sezonu Winden adlı ufak Alman kasabasında iki çocuğun kaybolmasıyla beraber başlamış. Bunun sonucunda da ortaya zaman kavramını altüst eden ilginç sonuçlar çıkmış. Buradaki soru çocukları kimin kaçırdığı değil, ne zaman kaçırılmasıydı. İkinci sezonda ise Jonas, 2020’ye dönmeye çalışıyor. O bu olaylarla uğraşırken arkadaşları Martha, Magnus ve Franziska, Bartosz ile Winden Kasabası’nda gerçekleşen gizemli olayların arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyor.

Dark 3. sezon tam tarihi henüz açıklanmadı

Dark 3. sezon tam tarihi henüz açıklanmadı

Dark’ın 2. sezonu, izleyicisini 1954-1987-2020 ve 2053 tarihleri arasında geçiyor. Bunlara ek olarakta 2021 yılının önemle vurgulandığını söyleyebiliriz. İkinci sezon bu yılda açılırken izleyicileri ilk sezonun en gizemli karakteri Noah’ın gençliğine doğru yola çıkartıyor. Gerisini ise spoiler içerdiği için şimdilik size söylemeyelim.

Dark 3. sezon 2020 yılının yaz aylarına doğru yeniden Netflix ekranlarında yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.