Cynic 4 Yıl Aranın Ardından Yeni Şarkısını Yayınladı

Cynic 4 Yıl Aranın Ardından Yeni Şarkısını Yayınladı

Amerikalı teknik metal grubu Cynic 4 yıl aradan sonra yeni şarkısı Humanoid‘i paylaştı.

Miami Florida’da 1987 yılında kurulan ünlü teknik death metal grubu Cynic kısa bir süre sonra geri döndü.  Başlarda Paul Masvidal ve Sean Reinert‘ın önderliğinde kurulan grup birçok değişikliğin ardından bas gitarda Sean Malone ile beraber uzun süre yollarına devam ettiler. Ancak 2015’te  Sean Reinert’ın yeni başlayan turnenin ilk konserinden sonra gruptan ayrılmasıyla Cynic kısa süreli bir mola vermek zorunda kalmıştı. Bu ayrılık için Sean Reinert şunları : “Bugün bunları yazmak kolay değil, ancak bir yandan da rahatladığımı hissediyorum. CYNIC konusunda Paul’le bir anlaşmaya vardık. Anlaşmaya dair detayları açıklamam mümkün değil, ancak şu an bulunduğumuz noktadan memnunum. CYNIC’le olan ilişkimi kesip kendi projelerime odaklanacağım, Paul de CYNIC ve diğer projelerine yönelecek. Paul’e ve yanına alacağı müzisyenlere her türlü başarı diliyorum.“ belirtmişti.

Cynic band

Böyle şeyler müzik gruplarında hep olacağı için bunun olumsuz tarafıyla ilgilenmek yerine konumuza geri dönüyoruz. Gruba davulcu olarak Matt Lynch’in de katılmasıyla yola devam etme kararı aldılar. 2014’te yayınladıkları Kindly Bent to Free Us adlı albümün ardından suskunlarını bu yeni parçayla bozmuş oldular. Büyük bir ihtimal bu sene içinde çıkmış olacaktır diye ümit ediyoruz.

Humanoid isimli klasik tavırlı Cynic parçasını aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.