Cyberpunk 2077 çıkış tarihi Keanu Reeves sürpriziyle açıklandı
|

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi Keanu Reeves sürpriziyle açıklandı

CD Project Red firması uzun süredir beklenen Cyberpunk 2077 çıkış tarihini sürpriz yaparak duyurdu.

Oyunseverler tarafından merakla beklenen oyunla ilgili yeni bilgiler paylaşıldı. Microsoft‘un E3 2019 etkinliğine katılan oyun firması CD Project Red, oyunla alakalı yeni bir fragman paylaştı. Hatta bu fragmanda sürpriz olarak karşımıza Keanu Reeves‘i çıkarttı. Yayınlanan bu yeni fragmanda, Night City, California’yı görüyoruz. Sene 2077. Ayrıca, iki karakter arasında yanlış giden bir anlaşmayı takip eden, ancak büyük beraberlik sonunda Keanu Reeves’i görüyoruz. Bununla birlikte, fütüristik distopya türünde olan bu oyunda MegaCorps, hayatın her yönünü ve ele geçirmiş bir konumda yer alıyor.

Cyberpunk 2077 oyunundan Keanu Reeves sürprizi ve Türkçe dil desteği

Cyberpunk 2077 oyunundan Keanu Reeves sürprizi ve Türkçe dil desteği

Oyunla ilgili Steam hesabında şöyle: “Gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş. Karakterinin sibergereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştir; kararların hikâyeyi ve dünyayı değiştirdiği devasa bir şehri keşfet. Sibernetik güçlendirmelerle donanmış bir siberhaydut ol ve Night City sokaklarında kendi efsaneni yarat. Görsel, kompleks yapı ve derinlik anlamında yeni standartlara imza atan Night City’nin devasa açık dünyasına adım at. Şimdiye kadarki en riskli işini al ve ölümsüzlüğün anahtarı olan bir implant prototipinin peşine düş.” bir tanıtım yazısı yer alıyor.

Cyberpunk 2077 oyunu 16 Nisan 2020 tarihinde piyasaya çıkacak. Türkiye fiyatı ise 249 TL olarak ön siparişe açıldı. Sistem gereksinimlerine de Steam bağlantısından göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.