Curb Your Enthusiasm 10. Sezon Çalışmaları Başladı

Geçtiğimiz sezonuyla güldürüp eğlendiren Curb Your Enthusiasm 10. yeni sezonu için çalışmalara başladı.

Seinfeld dizisinin yaratıcılarından Larry David 10 yıllık Seinfeld macerasından sonra baş rolünde kendinin oynadığı “Curb Your Enthusiasm”ı HBO yapımıyla televizyondaki efsane komedi dizileri arasına sokmayı başardı. 2000 yılından sonra verdiği aralarla beraber toplam 8 sezon yayında kalan dizi 2011’de son bulmuştu. Ancak bir süre önce “I left, I did nothing, I returned.” cevabıyla geri döneceğini özetleyen David’in Los Angeles’tan New York’a uzanan maceralarını heyecanla bekliyoruz. Curb Your Enthusiasm (Hevesini Kursağında Bırakmak) gibi bir anlama geliyor.

Curb Your Enthusiasm Season 10 Now Started Production

Dizede bu sezon Larry David’e Ted Danson, Mary Steenburgen, Jeff Garlin, Cheryl Hines, J.B. Smoove, Susie Essman ve Lauren Graham gibi oyuncular eşlik etmesi bekleniyor. Yeni sezonda eski sezonlardan tanıdık yüzleri göreceğimiz de dizinin yapımcısı Jeff Schaffer tarafından belirtiliyor. 10. sezonun 2019 bahar aylarında HBO ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.