Çukur 2. Sezon 16.Bölüm Fragmanı Yayında! Çukur 49.Bölüm Ne Zaman?

Çukur 2. sezon 16. bölüm yani 49. bölümüyle 21 Ocak pazartesi Show TV’de devam edecek.

Çukur Dizisi Yeni Bölüm Özeti:

Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak.

49. BÖLÜMDE BİZLERİ NELER BEKLİYOR OLACAK ?

Yamaç’ın Ersoy’la buluşmasında Yamaç’ı vuran kişiyi görememiştik. Akıllarda Çeto’nun gizli kapaklı anlaştığı ve Çukur’u geri istemeleri diziye yeni birinin katıldığının habercisi. Bunun kim olduğu şuan için saklansa da 16. bölüm’de karşımıza çıkacaktır. İdris Baba’nın hüznü ailenin dram yaşaması Koçavalı ailesinin kardeşlerini bir araya getirerek İntikam adı altında bol aksiyonlu bir bölüm bizleri beklemekte.

ÇUKUR 2. SEZON 16. BÖLÜM FRAGMANI

MERAKLA BEKLENEN AKIN KOÇAVALI

Son zamanlara damga vuran Show Tv’nin Çukur dizisine Selim Koçavalı’nın hiç görmediğimiz oğlu Akın Koçavalı kim olduğuna dair haberler çıkmakta. ŞAMPİYON BOLD PİLOT Filmiyle karşımıza çıkan Ekin Koç oynayacağı haberleri çıkmıştır. Henüz resmi bir açıklama gelmese de Akın Koçavalı rolü için en büyük aday olarak gözükmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.