Coldplay A Head Full of Dreams Belgeselinden İlk Fragman!

Britanyalı alternatif rock grubu Coldplay, A Head Full of Dreams belgeselinden ilk fragman yayınlandı.

1996 yılında ana vokalist Chris Martin ve ana gitarist Jonny Buckland tarafından kurulan grup 20 yıllık serüveni belgeselleşiyor. Pectoralz adıyla UCL (University College London)’da kurulan ekip Starfish ve sonrasında 1998 yılında da Coldplay olarak yoluna devam ediyor. İlk üç EP ve single’larıyla ivmeyi arttıran müzik grubu Yellow adlı single ile Merkür Ödülü aday olarak çıkışını Parachutes albümüyle yaptı. Dinleyici kitlesi de sürekli artan grup, Viva la Vida or Death and All His Friends (2008) albümüyle Grammy Ödülleri kazandı. Son albümünü 2015’te çıkaran Coldplay’in kariyerinden canlı performanslar, daha önce görülmemiş görüntüler, röportajlar ve daha birçok şey bu belgeselde olacak. Belgeselin yönetmenliğini ise Mat Whitecross üstleniyor.

Coldplay First Trailer for 20-Year Anniversary A Head Full Of Dreams Documentary

16 Kasım’da Amazon Prime üzerinden yayınlanacak. A Head Full of Dreams belgeselinin ilk fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. Sinema biletleri için bağlantıya şuradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.