Coen Kardeşler Netflix için Yaptıkları ‘The Ballad of Buster Scruggs’ ile Dizi Sektörüne Giriş Yapıyor

Coen Kardeşler Netflix için Yaptıkları ‘The Ballad of Buster Scruggs’ ile Dizi Sektörüne Giriş Yapıyor

Beyazperde’nin usta yönetmenlerinden Coen Kardeşler (Coen Brothers) Netflix için yaptıkları ‘The Ballad of Buster Scruggs’ ile geliyor.

Televizyon ve sinema alışkanlıklarımızın da internet ile beraber değişmesiyle bu tarz yapımlar arası değişik çalışmalar görmeye devam edeceğiz. Joel ve Ethan Coen‘in daha önce Barton Fink, The Shawshank Redemption, No Country for Old Men, The Big Lebowski gibi ikonik yapımlarını biliyoruz. Bu sefer ise mini televizyon serisi olacak yapımda ikili bizi Western türünde bir çalışmaya davet ediyor. Tim Blake Nelson’u Buster Scruggs olarak göreceğimiz dizide Liam Neeson, James Franco, Zoe Kazan ve Brendan Gleeson gibi usta isimler bulunuyor.  İkilinin No Country For Old Men ve True Grit yapımlarının ardından üçüncü Western türünde anlattıkları hikaye olacak. İlk sezonun ise 6 bölüm olacağı söyleniyor.

Coen Brothers

1- The Ballad of Buster Scruggs: Şarkıcı bir kovboyun hikayesini odak noktasına alacak.
2- Near Algodones: Banka soygunu ve sığır sürüşü konusunda girişimleri olan yüksek seviyeli bir sığınmacıyı mercek altına alıyor.
3- Meal Ticket: Bir oyuncu ve menajerinin, gerçekleştirdiği bir seyahati mercek altına alacak.
4- All Gold Canyon: Altın arayan bir kaşif hakkında bir hikaye.
5- The Gal Who Got Rattled: Oregon yolunda yardımına ihtiyacı olan trendeki bir kadının hikayesini anlatıyor.
6- The Mortal Remains: Gizemli bir varış noktasında bulunan bir arabadaki beş farklı yolcu hakkında bir hikayeyi ele alıyor.

2018 yılı içinde Netflix’te izleyeceğimiz ‘The Ballad of Buster Scruggs’dan ayrıntılar paylaşıldıkça sizleri haberdar edeceğiz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.