Cobra Kai 3. sezon için YouTube tarafından onay aldı!

Cobra Kai 3. sezon için YouTube tarafından onay aldı!

İlk 2 sezonuyla seyircilerden beğeni toplayan YouTube Premium dizisi Cobra Kai 3. sezon onayını aldı.

Efsanevi Karate Kid filminde Daniel LaRusso ve Johnny Lawrence’ın rekabetine odaklanılıyordu. Bu yapımda ustasının genç bir çocuğu ilginç taktiklerle karate ve hayata hazırlama biçimine tanıklık ediyorduk. YouTube Premium’da yayınlanan dizide ise Ralph Macchio ve William Zabka ikilisini görüyoruz. İlk sezonda kaldığı yerden sonra hayatı pek de iyi gitmeyen Johnny Lawrence’ın dojo’sunu tekrar açmasıyla Daniel LaRusso’yu tekrardan karşı karşıya getiriyor. İkinci sezonda ise Cobra Kai’nin turnuvada kazandığı ödülün ardından LaRusso’nun yeni bir dövüş okulu açmaya karar vermesi işleniyor.

İlk sezonda 55 milyon izlenen YouTube dizisi Cobra Kai

İlk sezonda 55 milyon izlenen YouTube dizisi: Cobra Kai

Xolo Maridueña, Tanner Buchanan, Ed Asner, Courtney Henggeler ve Mary Mouser’ın kadrosunda bulunduğu Cobra Kai’nin senaryosunu ise Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg ele alıyor. Karate Kid serisinin devamı niteliğindeki yapım 2. sezon prömiyerini Nisan’ın son haftasında gerçekleştirmişti. İlk sezonuyla 55 milyon izlenmeye ulaşan dizi Rotten Tomatoes’dan %100 tam puan aldı. Dizinin 3. sezonunda hikaye kaldığı yerden devam edecek. Cobra Kai 3. sezon 2020’de YouTube Premium ekranlarında yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.