CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus Gösteri Biletleri Satışta!

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus Gösteri Biletleri Satışta!

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus adlı yeni stand-up gösterisinin biletleri satışa çıktı.

Dün satışa çıkan biletler kısa süre içinde tükendi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz uzun süredir hazırlıklarını gerçekleştirdiği gösterisinin tanıtımını kısa süre önce yapmıştı. 7 Şubat Perşembe günü online satış platformlarından erişime açılan biletler 1 saat içinde tükendi. Son olarak Amerika’da gerçekleştirdiği STANDartCY stand up gösterisi ile sahneye çıkan komedyen o tarihlerden itibaren ilk defa sahne alacak.

cem yılmaz diamond elite platinum plus biletix tim maslak show center biletleri

İlk Gösteri Ne Zaman?

16 Mart tarihinde Tim Show Center’da gerçekleştirecek olan Cem Yılmaz, İstanbul gösterilerine 17-19-20-26 ve 26 Mart tarihleriyle sürecek. Gösterinin bilet fiyatları 372 TL-1000 TL arasında olacağı konuşulurken 90 TL, 120 TL ve 170 TL olarak satışa sunuldu. Sinema oyuncusu, yönetmen, karikatürist ve komedyen olan isim 1973 yılında doğmuştur. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür’de, 1995’in Ağustos ayında gerçekleştirmiştir. Filmleriyle de konuşulan ismin yeni yapımları Karakomik Filmler ise kısa bir süre sonra vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.