Chvrches Yeni Albümünü Yayınladı

Adlarını henüz okuyamıyoruz ancak bu grubun ismi daha çok karşımıza çıkacak. Glasgow, İskoçya kökenli Chvrches adlı grubun ikinci albümü “Every Open Eye” 25 Eylül’de yayınlandı. Dün Spotify aracılığıyla paylaştıkları Deluxe versiyonda ise ‘Get Away‘, ‘Follow You‘ ve ‘Bow Down‘ isimli üç yeni şarkı daha bulunuyor. 3 kişiden oluşan grupta solist görevini Lauren Mayberry’nin kulaklarımızda tınlayan eşsiz sesi, Iain Cook’un geri vokali, gitar, bas ve  synthesiser’da görev alması, Martin Doherty’nin de klavye, gitar ve sampler da yakaladığı performanslarıyla birbiriyle güzel bir yakınlık yakalamışlar.

Every Open Eye” ile seksizm konusunu irdeleyen Lauren Mayberry  “Olay kazanmakla alakalı değil – olay kendimize yenilmek de olduğunu kabul ettirmekte. İnternet ortamında “yaptıklarından” dolayı eleştirilen kızların intihar haberlerini görüyorsunuzdur, sonra da insanların haberlerin yalan olduğunu söyleyerek görmezden geldiklerini. “Asi kız”ın 1992’de bahsettiği şey tam olarak da bu değil mi: insanlar istediklerini giyebilirler çünkü bu onların kendilerini dışa vurmalarıyla alakalıdır ve kendi hayatlarıdır.” diyerek bahsediyor.

MWU3s2j

1 ay önce albümden yayınladıkları ilk klip için aşağıya buyurun.

Albüm detayları şöyle.

1. “Never Ending Circles”
2. “Leave a Trace”
3. “Keep You on My Side”
4. “Make Them Gold”
5. “Clearest Blue”
6. “High Enough to Carry You Over”
7. “Empty Threat”
8. “Down Side of Me”
9. “Playing Dead”
10. “Bury It”
11. “Afterglow”

Deluxe versiyon için.

12. “Get Away”
13. “Follow You”
14. “Bow Down”

36804-every-open-eye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.