Chris Evans başrollü yeni Netflix filmi: The Red Sea Diving Resort

Chris Evans başrollü yeni Netflix filmi: The Red Sea Diving Resort

Chris Evans başrollü yeni Netflix filmi The Red Sea Diving Resort fragmanı yayınlandı.

Avengers: Endgame filminde seyrettiğimiz oyuncu yeni bir filmle karşımıza çıkıyor. Başrolünü Haley Bennett ile paylaştığı film genel olarak mülteci olayları içerisinde gerçek bir hikayeden olaylara yer veriyor. Filmde Sudan’dan İsrail’e yapılan büyük göçe ve Mossad liderliğindeki tarihi kurtarma operasyonu anlatılıyor. Filmin genel hikayesi ise şöyle: “1980’li yıllarda Sudan’daki Etiyopyalı Yahudiler İsrail’e göç edecektir. Mossad ajanı Ari Kidron, bu önemli görevin başını çekmektedir. Hikayenin başlangıç tarihi 1970’ler olacaktır. Mossad her zamankinden çok daha farklı bir görev verir. Bu kez kamplara tıkılmış binlerce Etiyopyalı Yahudi’nin kurtarılarak İsrail’e teslim edilmesi esas görev olacaktır. İstihbarat ekibi öncelikle Sudan’da bir köye üs kurar. Bunun için Etiyopyalılar da dahil olmak üzere birkaç insanı görevlendirir. Mossad’ın o dönemde binlerce Etiyopyalı’yı kurtararak ülkesine getirmesiyle tarihi bir olay olarak kabul ediliyor.

Chris Evans yeni bir Netflix filmiyle geri dönüyor

Chris Evans yeni bir Netflix filmiyle geri dönüyor

Başroldeki isimlere Michael Kenneth Williams, Alessandro Nivola, Michiel Huisman, Chris Chalk, Greg Kinnear ve Ben Kingsley gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenlik ve senaryo ise Emmy ödüllü Gideon Raff tarafından ele alınıyor. Yönetmeni Homeland, Dig, Hatufilm gibi filmlerle tanırken Avengers: Endgame filmiyle artık Captain America olarak göremeyeceğiz Evans’ı yepyeni rollerle izleyeceğiz.

The Red Sea Diving Resort filmi 31 Temmuz’da Netflix ekranlarında yerini alacak. Filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.