Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezonu 5 Nisan'da Başlıyor! (Fragman)

Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezonu 5 Nisan’da Başlıyor! (Fragman)

Sabrina’nın 2018 versiyonu Chilling Adventures of Sabrina dizisinin ikinci sezonundan ilk görüntüler paylaşıldı.

Drama, korku ve fantazi türünde olan dizi 1. sezonuyla kendi belirli bir hayran kitlesi yaratmayı başardı. İlk sezonda “16. doğum günü yaklaşan Sabrina, ailesinin cadı dünyası ve arkadaşlarının insan dünyası arasında seçim yapması gerekiyordu. Dizi, Archie adlı çizgi romandan uyarlanıyor.” gibi bir konuyu izlemiştik. Orjinal çizgi roman yazarlarınında bulunduğu dizinin ilk sezonunda başrolü genç oyuncu Kiernan Shipka üstlenen oyuncuyla yola devam edilecek.

chilling adventures of sabrina 2 sezon ne zaman konusu tarihi

Yaratıcılığı Roberto Aguirre-Sacasa tarafından yapılan dizinin 2. sezonunda bir yandan karanlık tarafını ve geçmişini keşfetmeye devam eden Sabrina’nın yeni maceralarını izleyeceğiz. Yeni sezonda Sabrina, Nicholas Scratch ile iyi kalpli ve saygıdeğer bir ölümlü olan Harvey Kinkle arasında kalıyor. Böylelikle kendini yeni bir aşk üçgeninde buluyor. Aynı zamanda Karanlık Lord, Madam Satan ve Peder Blackwood; Greendale kasabasındaki Spellman’ların evinde kaos yaratmayı sürdürüyor.

chilling adventures of sabrina 2 sezon ne zaman konusu tarihi

Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon 5 Nisan 2019 tarihinde 10 bölümüyle beraber Netflix’te gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.