Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon Fragmanı Yayında! (5 Nisan)

Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon Fragmanı Yayında! (5 Nisan)

Sabrina’nın 2018 versiyonu Chilling Adventures of Sabrina dizisinin ikinci sezon resmi fragmanı yayınlandı.

Mart ayının başında 2. Sezon yani II. Kısım haberini sizlerle paylaşmıştık. 1. sezonda “16. doğum günü yaklaşan Sabrina, ailesinin cadı dünyası ve arkadaşlarının insan dünyası arasında seçim yapması gerekiyordu. Dizi, Archie adlı çizgi romandan uyarlanıyor.” gibi bir konu bulunuyordu. Orjinal çizgi roman yazarlarınında yer aldığı dizinin ilk sezonunda başrolü üstlenen Kiernan Shipka adlı genç oyuncuyu yeniden izleyeceğiz.

chilling adventures of sabrina 2 sezon ne zaman fragman izle

Yaratıcılığı Roberto Aguirre-Sacasa tarafından yapılan dizinin 2. sezonunda bir yandan karanlık tarafını ve geçmişini keşfetmeye devam eden Sabrina’nın dengeyi kurmaya çalışmasıyla ilgili yeni maceralar anlatılacak. Yeni sezonda Sabrina’yı ölümlü dostu Harvey Kinkle ile ateşli büyücü Nicholas Scratch arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Bu güçlüklerden kurtulmaya çalışan Sabrina, Karanlıklar Lordu’na adını vermiş olabilir fakat bu kızılca kıyameti koparmak istemediği gibi bir şey değildir.

chilling adventures of sabrina 2 sezon ne zaman fragman konusu oyuncular türkçe izle

Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon 5 Nisan’da yepyeni 10 bölümüyle beraber Netflix’te yayınlanacak. Bu arada dizinin şimdiden 3. ve 4. sezon onaylarını aldığını da belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.