Her yıl bahardan yaza geçişi anımsatan Chill-Out Festival‘in programı açıklandı. 2006’dan beri devam eden festivalin bu yıl 12. düzenleniyor. Düzenlendiği yıllar içinde çıtayı hep yükselten festivalin bu seneki listesi ise görülmeye ve gidilmeye değer.

Festivalin tarihindeki en geniş kapsamlı müzik seçkisine sahip programda Akatana, Alafia, Atom, Baby Vulture, Be Svendsen, Burnt Friedman, Canson, Chaim, Culde De Song Cymande, Dollkraut, Hubble, Hyenah, Jacques Jose Gonzalez, Jigurtha, La Yegros, L’imperatrice, Masayoushi Fujita & Jan Jelinek, Matthias Meyer, Mop Mop, Moscoman, Nicola Cruz, Oceanvs Orientals, Pattern Drama, Petre Inspirescu, Romare, Sainte Vie, Satori, Sebastian Casanova, Skye & Ross (Morcheeba), The Tiger Lillies, Tony Allen & Afrobeat Orchestra, Unders, Al York, Cantanca, Cem&RG, Islandman, Kıyı Müzik, Nusaibin, Mayor, Rain Lab, Soul Sisters, Styl-ist, Valley’s Echo ve Violations Radio performanslarını izleyeceğimiz festival 20-21 Mayıs tarihlerinde Life Park’ta düzenlenecek.

Chill-Out Festival İstanbul 2017

İki gün boyunca devam edecek festivalin biletleri 196 TL olarak belirlenen festivalin geçen yılına ait videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Biletlere ise şuradan ulaşabilirsiniz.