Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu gişe rekoru kıracak mı?

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu gişe rekoru kıracak mı?

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi 22 Kasım 2019 cuma günü vizyona girdi. Hafta sonu gişe hasılatı büyük bir merak konusu.

Mustafa Uslu’nun yapım şirketi Dijital Sanatlar’ın daha önceki filmleri Ayla, Müslüm, Çiçero ve Türk İşi Dondurma bildiğiniz üzere gişe hasılatı anlamında oldukça başarılıydı. İlk hafta sonunu geride bırakan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nun net gişesi çok kısa bir süre içerisinde belli olacak. Müslüm (6.480.548 seyirci), Ayla (5.589.872 seyirci), Çiçero(936.601 seyirci), Türk İşi Dondurma (571.758 seyirci) sayılarıyla yapımcısının yüzünü güldüren filmler oldu. Filmin de eleştirmenler tarafından oldukça beğenilmesi ve halkın yoğun sevgisi gişe anlamında tüm bu filmleri geride bırakacakmış izlenimi veriyor.

İlginizi Çekebilir: Joker 2 filmi ne zaman çıkıyor? Joker 2 vizyon tarihi söylentileri

Filmde, 47 dünya rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 olimpiyat altın madalyası, 6 Avrupa şampiyonluğu ile 7 dünya şampiyonluğu sığdıran, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçen bir sporcunun hikayesi konu ediniyor. Naim Süleymanoğlu’nu ise Hayat Van Eck canlandırıyor. Barış Pirhasan’ın senaryosunu yazıp Fahir Atakoğlu’nun müziklerini yaptığı yapımı Özer Feyzioğlu yönetiyor.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu ile ilgili yorumlarımızı, eleştirilerimizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.