Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi gişe hasılatı açıklandı!

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin gişe hasılatı açıklandı!

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu adlı film 22 Kasım 2019 cuma günü vizyondaki yerini aldı. Mustafa Uslu yapımcılığındaki Naim’in ilk 3 gün hasılatı açıklandı.

Mustafa Uslu’nun önceki yapımları Ayla ve Müslüm bildiğiniz üzere gişe hasılatı olarak büyük bir izleyici sayısına ulaşmıştı. Müslüm (6.480.548 seyirci), Ayla (5.589.872 seyirci), Çiçero(936.601 seyirci), Türk İşi Dondurma (571.758 seyirci) izleyici sayısıyla en çok izlenen Türk filmleri arasında yer aldı. Cep Herkülü filminin de buna benzer bir seyirci sayısına ulaşması beklenirken şimdiki sonuçlara bakılırsa bu süre biraz daha uzayacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Cinayet Süsü film incelemesi ve yorumlar

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi kaç kişi tarafından izlendi?

Filmde 47 dünya rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 olimpiyat altın madalyası, 6 Avrupa şampiyonluğu ile 7 dünya şampiyonluğu sığdıran, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatıyor. Cep Herkülü’nün ilk 3 günlük gişe hasılatı ise 292.685 seyirci ile 5.555.743 TL’ye ulaşmış oldu.

Özer Feyzioğlu’nun yönettiği ve Naim Süleymanoğlu’nu Hayat Van Eck canlandırıyor. Filmin senaryosu Barış Pirhasan yazarken müzikleri ise Fahir Atakoğlu tarafından yapılıyor. Oyuncu kadrosunda ise başrole Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Levent Ülgen, Yetkin Dikinciler eşlik ediyor.  Ayrıca filmde, Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Bülent Alkış, Kemal Başar, Mehmet Esen, Evren Erler ve İsmail Hacıoğlu gibi oyuncularda yer alıyor.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu ile ilgili yorumlarımızı, eleştirilerimizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.